Mučení

11. února 2014 v 13:46 | Fox Drake |  Fem slash
Tato povídka vznikla díky slečně Scharlotte, kterou jsem poznala skrz internetovou hru HOCZ. Není to nic moc, je to jen krátký pokus o 15+ fem slash (který mi sám o sobě nejde moc psát, protože to je o slečnách). Ale snažila jsem se. Tudíž vám nyní předkládám svou povídku a doufám, že si ji alespoň někdo přečte a zanechá komentář.
Název: Mučení
Varování: 15+

Roztouženě jí klouže prsty po těle a vychutnává si hladkou měkkost a pružnost její kůže, která jí vyrážela vstříc a sladce voněla příslibem nadcházejících událostí. Bříšky prstů přejela přes bradavky, nehtem ji jemně škrábla a sklonila se k ní rty, aby jazykem polaskala poraněnou kůži, jako by se tím omlouvala za své předchozí počínání. Poté pokračovala ve své cestě a mapovala vše, kam dosáhla, pohledem se kochala na odhaleném těle, které se před ní vůbec nestydělo, nestydatě se jí vystavovalo a nabízelo. Jakmile dospěla k podbřišku, prsty něžně rozčísla vlnící se chloupky a znovu seznámila své popraskané rty od skoro neustálého líbání s hebkostí, jazykem rychle a vzrušujícně projela pupíkem a zas se oddálila. Dívka se svíjela, zatínala nehty do prostěradla a prosila, křičela zoufalstvím, ať už si ji koečně vezme, ale ona chtěla zlobit, chtěla svou partnerku trápit, a proto neposlechla a místo toho pokračovala ve škádlení. Ukazováčkem dospěla k jejímu citlivému místu, na který přitlačila a když zaslechla uspokojivé zasténání, sklouzla o něco níž a pronikla do jejího těla. Jako by na to její lůno čekalo, toužebně se před ní rozevíralo, svou vlhkostí ji zvalo dovnitř a svírajícími se svaly ji nechtělo nechat ho opustit. To však neměla v plánu, místo toho do ní vnikla hlouběji, jemně prstem zavrtěla a přidala druhý, kterým zatlačila na již objevené citlivé místečko. Dívka ležící na zádechs nohama doširoka od sebe toužebně zasténala a bezmocně zalomcovala rukama svázanýma nad hlavou. Nemohla nic udělat, nijak se bránit a bojovat s tím mučením, které jí druhá přinášela, ale věděla, že nakonec se stane to, po čem touží. Jde ovšem o to, kdy se to nakonec stane a za jak dlouho.
Druhá začala nedočkavě kmitat prsty v jejím těle, přičemž ji lesknoucíma se očima sledovala a tiše si mumlala cosi o tom, ať se udělá pro ni a ať se udělá, co nejdříve.
Postupně zvyšovala a zase snižovala tempo, hrála si s ní, zkoušela různé možné úhly přirážení do jejího těla a probouzela v oběma dosud neobjevenou schopnost a výdrž ve hraní.
Po chvíli však slečna svého vrcholu dosáhla. Nebylo to jako u chlapců, byl to především emocionální výstřik a ona byla schopna jen ohromeně lapat po dechu, dokud její rty nebyly umlčeny rty jejími společnice. Posléze jí rychle odvázala pouta a přitiskla k sobě její hřející tělo.
"Miluju tě," zašeptala do jejích zpocených vlasů a tiše se zasmála té bezmoci projevené ve skoro až zvířecím výkřiku.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 C. C. | 11. února 2014 v 19:51 | Reagovat

Cute. Něco mi povídej o tom, že se ti to blbě píše. Těžce to rozdýchávám.

2 rumer rumer | 12. března 2014 v 10:56 | Reagovat

JE TO BOŽÍ! DOPORUČUJI PŘEČÍST A. BATHORIOVOU

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama