One more chance

24. února 2014 v 17:04 | Fox Drake |  Slash
Zdravíčko! *mává*
Máme prázdniny! Konečně! Nebo alespoň naše část Prahy, že. Jak jste na tom vy? Kdo se fláká doma a kdo má smůlu a navštěvuje ústav školu? Nějak nemám moc co k tomu říct, snad jen, že děkuji za každý komentář, který mi věnujete.
Fandom: One Direction / 5SOS
Vztahy: Niall / Calum, Louis / Harry
Varování: Divné.

Spokojeně objímá Louise kolem ramen a jemně mu nosem přejíždí po skráni, přičemž se musí zasmát jeho hihňání, které zní jako od děvčátka. Náhle na zádech cítí jakési závaží a dle nezaměnitelné vůně poznává, že se jedná o Nialla.
"Boys," napomíná je se škádlivým podtónem Liam, který v náručí svírá spícího Harryho. Nespokojeně mlaská, aby své kamarády uklidnil, ale ví, že je to jako starat se o tři chechtací pytlíky.
"Shut up, Li," usmívá se na něj Zayn, zatímco otáčí hlavu, aby mohl políbit Nialla visícího mu na zádech. Louisovi utíká žárlivý povzdech, jenže to se otevírají dveře a dovnitř proklouzává Calum, výjimečně bez zbytku kapely. Ti kluci se chovají, jako by bez sebe nemohli žít. A Liama napadá, zda se takhle chovali i oni, dokud je Amerika nezměnila a oni nedospěli. Dřív bylo v pořádku, když se k sobě tulili, přeci jen byli puberťáci plní hormonů a hovada s myšlenkami jen na sex, ale v poslední době na to pohlíží jinak. Zayn a Perrie se zasnoubili, vypadá to, že to myslí vážně, ačkoliv Zayn stále miluje svoje kluky, ona je... ona je holka. A on je přece "hetero."
Jeho chmurn myšlenky přerušuje Harry, jenž se mu zmateně vrtí v objetí. Urychleně mu vtiskává polibek do vlasů a konejšivě mu rukama přejíždí po zádech.
"V pořádku, broučku. To se jen kluci tulí, neboj se a spinkej dál," pokouší se ho znovu uspat. Už ani nemá sílu vrhat rozzlobené pohledy na ta čtyři paka, která se k sobě tulí, mazlí se, líbají se a přetahují o rty těch ostatních. Kudrnáč ovšem otevírá očka a vyplašeně se rozhlíží, přičemž si nejistě kouše dolní ret. Vypadá jako ztracené dítě. Kdy se ta změna stala? Harry jim vyrostl. Už to není jejich benjamínek, je to dospělý muž, ostatně jako všichni tady. Ale po probuzení vždy vypadá tak ztraceně, tak potřebující ochranu...
"Co se děje?" Spolu s otázkou upírá svá zelená kukadla na Liama v němé prosbě o uklidnění.
"Však víš. Zayn blbne s Louisem, Niall žárlí a přišel Calum..." snaží se znít bezstarostně. Pravdou ovšem zůstává, že se neskutečně bojí. O Harryho. Posledních několik týdnů na něj vůbec neměli čas, všeobecně na sebe neměli čas a jeho to slušně srazilo na kolena. Protože, jak víme, Harry není samotářský typ. Potřebuje kolem sebe někoho, kdo se o něj bude starat a kdo ho bude chránit. A protože kolem sebe nikoho takového neměl, po hlavě spadl do alkoholu a cigaret. Zase.
"Všiml sis někdy vztahu mezi Niallem a Calumem?" dochází náhle Liamovi, když ty dva zamyšleně sleduje. Niall sedí v křesle, Calum mu sedí na klíně, jsou o sebe opření čelem a něžně se líbají, zatímco Louis se Zaynem se na zemi kočkují, jako hravá štěňata.
Harry zmateně zvedá pohled k danému páru a zamyšleně je pozoruje. Oči mu však sklouzávají k Louisovi a u srdce ho bodá při vzpomínkách.

"Harry, já... Já ti něco musím říct," šeptá Louis vyděšeně, pohled sklopený ke svým botám, zatímco naléhavě držel svého kamaráda za ruce. Ten ho nejistě pozoroval a se zatajeným dechem čekal, co z něj vypadne.
"Miluju tě. Hrozně moc. Nemůžu už bez tebe být a musel jsem ti to říct, pokud mě odvrhneš, pochopím to, jenže já ti to vážně musel říct, protože tě tak strašně moc miluju, ale vím, že ty na kluky nejjsi a-" Curly jeho blábolení přerušiuje zaručeným způsobem: líbá ho. Jemně propojuje jejich ty, opatrně ho škádlí jazykem, postupně ho nechává převzít iniciativu a dominantní postavení.
"Harry," šeptá po odtažení Louis tázavě. Chlapec jen vrtí hlavou, něžně se pusmívá a šeptá:
"Já tebe taky."

"Harry? Jsi v pořádku?" vyzvídá Liam starostlivě, když vidí slzy v chlapcových očích. Ten jen záporně vrtí hlavou. Druhý by mu tak rád pomohl, ale nějak intuitivně tuší, že mu nijak nepomůže. Protože nemůže, on ho k sobě nepustí.

"Harry, musíme si promluvit." Louisův strohý tón byl děsivý a tak strašně vážný, že Harrymu zatrnulo. Vyděsil se, ale přesto poslechl, posadil se vedle něj na postel a s oddaným pohledem čekal, co z něj vypadne.
"Víš... je to pro mě hrozně těžké, ale..." V tu chvíli Harry pochopil, o co se snaží.
"Ne, nesmíš se se mnou rozejít," zachraptěl vyděšeně a cítil, jak ho v očích štípají slzy.
"Louisi, vždyť víš, že tě pořád neskutečně miluju, jsi moje všechno, celý můj svět, prosím... nedělej to... Nesmíš mi vzít světlo mého života, které jsi ty," snažil se mladší, ale marně. Louis už byl rozhodnutý. Jejich poslední polibek byl tak neskutečně zoufalý a s příchutí Harryho slz.

Liam vyděšeně sleduje svého plačícího kamaráda a snaží se přijít na způsob, jakby mu mohl pomoct. Ale na nic nemůže přijít, než aby ho hladil po zádech. Ví, že se něco stalo mezi ním a Louisem a ví, že od jejich incidentu to už nebylo stejné a vždy bylo trapné, když spolu zůstali sami v místnosti, ale oba si to nechávali pro sebe a nikde nerozhlašovali, proč se rozešli a z čí iniciativy. Teď už to Liam ovšem vidí, že za to může Louis. Protože kdyby se Harry rozešel s ním, tak by tu při pohledu na Louise líbajícího se se Zaynem nebrečel.

"Bejby?" šeptá Calum náhle. Niall se při jeho tónu pousmívá a přikyvuje, snad na znamení, ať mluví. Calum stydlivě červená a znovu mu vtiskává dětský polibek na rty.
"Víš... miluju tě." Blonďáčkovi se zadrhává dech v krku. Věděl, že mezi nimi chemie probíhá a věděl, že zbožňuje fakt, že se má ke komu v noci tulit, ale v životě by ho nenapadlo, že to Calum cítí takhle vážně. Celý červená a se staženým hrdlem skřehotá: "Já tebe."
Calum celý září a šťastně propojuje jejich rty v dokonale vypadající polibek.

Louis se tulí Zaynovi do náruče a zatímco mu kreslí kolečka po břiše, těká pohledem mezi Liamem se zřejmě plačícím Harrym a líbajícím se Niallem a Calumem.
"Nikdy bych neřekl, že se ti dva dají dohromady," přerušuje nakonec ticho. Fakt, že je všech šest v jedné místnosti mu moc nepomáhá, aby se "otevřel" a dokázal se Zaynovi svěřit.
Proč jste se s Harrym rozešli? Byli jste dokonalý pár..."
"Já... Zee, strašně se stydím. Byl jsem srab, bál jsem se. Začalo to být až moc vážné, uvědomil jsem si, jakmoc ho miluju a jak moc na něm jsem závislej a..." dál už není schopen pokračovat. Zayn jen mlčky poslouchá. Neví, co by měl říct, snad kromě seřvání, že se zachoval jako idiot.
"Měl bys za ním jít. A vysvětlit mu to," promlouvá nakonec nejistě. Tuší, že je na to Loui velmi citlivý, ale zároveň ví, jak moc se kvůli tomu oba trápí - ačkoliv by to nikdy nahlas nepřiznali.


"Jde o Louise a váš rozchod, že jo?" Harry není schopen odpovědi a jen mlčky přikyvuje, hlavu položenou na Liamově hrudníku, pohled směřující k Niallovi tulícímu se ke Calumovi. Kdyby hlavou trochu pohl, viděl by na Louise, ale... to nechce.
"Víš... Pokud ho miluješ, měl bys za ním jít a zkusit to znovu, promluvit si s ním..." podává mu Liam nevědomky stejnou radu, jakoZayn Louisovi. Harry ztěžka přikyvuje a bojácně střílí pohledem ke druhé dvojici. Když se jeho oči střetávají s těmi Louisovými, celý taje a bezděky se pousmívá. A Louis mu úsměv oplácí.
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 C. C. | 24. února 2014 v 17:29 | Reagovat

Při těch vzpomínkách jsem měla úplně slzy v očích... Boo, ukradla jsi mi slova..

2 Prince. Prince. | Web | 25. února 2014 v 14:24 | Reagovat

Muhahah :3 konečněěěě :3 je to super skvělé a úžasné :3 žeru toooo :PP

3 Chriss Chriss | Web | 25. února 2014 v 19:29 | Reagovat

Awwweeee~
Slzy v očích, moje. Potřebuju víc povídek s 5SOS, vážně. A ještě ve spojení s 1D? Sakra, já snad taky něco napíšu!

4 Karin Karin | 15. září 2016 v 22:41 | Reagovat

Moc pěkné.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama