T. J. Oshie

16. února 2014 v 18:31 | Fox Drake |  Já a vše kolem mně
Nevím, zda někdo koukáte na olympiádu, ale určitě víte, že nějaká olympiáda je. A že tam je zastoupeno i česko, dokonce i hojně. Včera jsem koukala na hokej, Rusko proti Americe a samozřejmě jsem fandila hvězdičkovým. Neviděla jsem zápas celý, ale poslední část ano a nájezdy byly teda něco. A právě v ten moment jsem zaregistrovala malého, ale velmi nadějného a šikovného hokejistu. A ten, jak napovídá název článku, se jmenuje.... T. J. Oshie.
Je to kotě, nezdá se Vám?
No nic. Fox, jdi se rozplývat někam jinam.
Pak jsem též koukala na Slovensko se Slovinskem a to byla taková tragédie, vážení! No to snad ani nešlo. Hrůza to byla. Ale nic oproti Česku se Švýcarskem. Bože, to byla hrůza. Já chápu, že ten led, na kterém hráli, je příšerný, že ani puk prý není dokonalý, ale chlapci. Tak se trochu snažím, ne?
A pak jsem koukala na Evu Samkovou. Lidi zlatí, Evička byla dokonalá! Jela doopravdy úžasně, nemůžete říct že ne.
No a nakonec jsem dneska sledovala takový ty lyže. Na asi 40 kilometrů. Že prý. To je fuk. A jak jsem včera na Švýcarsko nadávala, dneska jsem jim neskonale fandila. Oni jeli tak úžasně! První místo jim už od začátku právem patřilo a nejhezčí to bylo na konci. Jak se radovali, jakmile dojel, skočili si do náruče, objímali se...
A k hokeji. Proč je to tak surový sport? Vždycky se nahodí na mantinel, za třetinu každý hráč spadne tak pětkrát...
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Murphy Murphy | 16. února 2014 v 20:15 | Reagovat

Ty vážně koukáš na olympiádu? (facepalm)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama