You are mine

6. března 2014 v 9:00 | Fox Drake |  Slash
Mám tady 18+ povídku, přičemž předpokládám, že stejně ten rating nikdo dodržovat nebudete, ale napsat vám ho musím, aby mi nikdo nevynadal, že jsem vás nevarovala.
Fan fiction
5SOS / One Direction (Zayn x Michael x Luke)

Michael se s útrpným zaskučením převrací na posteli a pevně se drží v oblasti rozkroku, který je tak moc napěchovaný, že se bojí, aby neexplodoval. Je tak nadržený! Chce si zašukat, potřebuje si zašukat a nejlépe hned, ale nějak mu to nejde, nemůže... Nemá s kým. Většinu času mometálně tráví s kapelou a na to, aby si zašel za kýmkoliv z přátel, který mu podá pomocnou ruku, popřípadě mu zneužije zadek, když je to potřeba, ale vzhledem k faktu, že jsou zas na turné s klukama z One Direction je to prakticky nemožné. A silně iritující! O to horší jsou steny právě se ozývající z vedlejšího pokoje, který sdílí Louis s Harrym. Tak moc jim závidí, že mají pevný vztah i po tolika letech nenávisti na vrcholku slávy! Stejně jako závidí Liamovi se Zaynem. Nejsou spolu, oba mají přítelkyně, ale když je třeba, vypomohou si. Dovedl by tohle někdo z jeho kluků?
Náhle se otevírají dveře a na chlapce ovládaného vlastní nadržeností dopadá světlo z chodby, ve kterém stojí... Zayn.
Pokouší se přestat v tom nadrženém skučení, ale nedaří se, jen sleduje toho muže, který k němu kráčí, beze slov si sedá k němu na postel, jednou rukou bere jeho bradu, druhou mu vjíždí do vlasů a prakticky ho zataháním nutí pootevřít rty. Vzápětí ho líbá, majetnicky vklouzává jazykem do jeho úst a při polibku si mu sedá na klín a beze slov se o něj otírá dokonale pevným zadkem. Michael neprotestuje, nemá na to sílu. Ničí ho nedostatek toho, co životně potřebuje - nebo alespoň má ten dojem - a když se mu takhle nabízí tak neodolatelný kluk, má co dělat, aby se neudělal na místě.
"Zayn, why?" chraptí nakonec při polibku. Ten se jen tajuplně usmívá, znovu mu jazykem vklouzává do úst a hrubě, vlhce a nedočkavě ho líbá. Kdo ví, zda na otevřené dveře zapomněl, nebo mu to je zcela jedno.
"Because you are horny and I need it," vysvětluje po menším zamyšlení nakonec a spokojeně rukama sleduje siluetu jeho těla. Michael se pod ním vlní a spokojeně mu kňučí do krku, kam právě přemístil rty a bezděky se vzpíná pánví proti jeho zadečku. Zayn se nutí skousnout si ret a nezasténat nahlas. Nechce tomuhle dítěti dát najevo, jak moc ho chce od první chvíle, kdy zjistil, že s nimi budou vystupovat.
Jemným, ale důrazným plesknutím přes záda těsně nad zadečkem ho zastavuje v jeho gestech a pokládá ho do peřin. Důrazně se mu otírá o klín, aby ho Michael pocítil a věnuje se přejíždění rty, jazykem a posléze i zoubky přes jeho bradavky, které škádlí, nutí je se postavit do pozoru, přejíždí přes ně jazykem, opatrně, aby mu neublížil, je skousává, vzápětí je laská jazykem, jako by se jim omlouval za to, co jim udělal a chlapec je schopný se pod ním jen bezmocně svíjet slastí. Už ddávno se ztratil ve svých myšlenkách, momentálně se všechno pohybuje jen ohledně toho, aby ho ayn už konečně ošukal a následky budou řešit později.
Zayn mu bez jakýchkoliv ohledů stahuje boxerky, tedy jediný kus oblečení, který na sobě Michael měl a když vidí jeho velikost, jen kulí oči. Jistěže je zvyklý na Liama, občas i na nějaké ty prostituty, které si sežene ve městě, kde zrovna vystupují, ale Michael... Je nezvykle velký.
Jenže Michael si přebírá jeho kulení oči jako význam právě opačný. Stydlivě rudne a snaží se zakrýt svou nahotu, jenže to mu Zayn nedovoluje, něžně ho bere za ruce, oddaluje je od jeho přirození, na které ho vzápětí hned líbá.
"You are perfect... So perfect and ready... just for me," mumlá mu poté do úst, kam se přemisťuje se rty. Michael znovu červená, tentokrát potěšeně a ruce si nechává oddálit, přičemž prsty vzápětí pokládá na jejich erekce třoucí se o sebe.
"Oh my god, stop it! I really want you, want you to give me blow job, but now I'm so horny, so I just need you. Do you have lubricant?" zakončuje svou řeč otázkou, zatímco naléhavě hledí Michaelovi do očí. Ten jen ohromeně přikyvuje, natahuje ruku k nočnímu stolku, kde stojí poloprázdná lahvička s kokosovou vůní.
Zayn lahev přebírá, rychle si natírá prsty, vpasovává jeden do jeho těla, vzápětí i druhý, cítí, že Michael je připravený, rozhodně to není jeho poprvé dle uvolněného sevření svalů, rozhoduje se během chvíle pro třetí, chvíli s nimi různě vrtí, kroutí, připravuje si ho a když cítí, nebo v to možná spíš doufá, vytahuje prsty s tichým mlasknutím, omatlává si lubrikantem svůj penis, nasazuje špičku do jeho dírky a během chvíle do něj rážně proniká. Jeho uvolněné tělo ho přijímá, Michael se pod ním svíjí slastí, kroutí se jako šílený a ve chvíli, kdy se kolem jeho penisu ovíjejí další prsty, které, jak po otevření očí zjišťuje, patří Lukovy, okamžitě sedodělává s hlasitým výkřikem.
Není schopen si uvědomit, co se vlastně stalo, dokud se před otevřenými dveřmi do jeho pokoje zastavuje i Ashton s Calumem, po chvíli přichází Niall s Liamem a všichni zvědavě nakukují. Zayna paradoxně napadá, že to musí být vážně pohled pro Bohy: on s kalhotama staženýma těsně pod zadek a jinak oblečený a zabořený do Michaelova nahého těla, okolo něhož penisu jsou stále Lukovy prsty a důležitě si hledí do očí.
Ačkoliv je Zayn nedodělaný, cítí, že si to ti dva potřebují vyříkat, opatrně z chlapce vystupuje, aby mu neublížil, ale zdá se, že ten si nevšímá ničeho jiného, než Luka.
Natahuje si spodky i s kalhotama a to osazenstvo u dveří odehnává jediným, co se v tu chvíli dá dělat: zavírá jim dveře přímo před zvědavými frňáky.
"I'm jealouos of the relationship with Zayn," oznamuje nakonec Luke, pomalu pouští jeho ochabující erekci ze sevření a ulepené prsty si zamyšleně prohlíží, otírá si je o kalhoty a nakonec zas hledí do očí nechápajícímu Michaelovi.
"Why? I'm not in a relationship with him, He heard me.... I was so horny and I really needed sex..." vysvětluje nejistě Michael, zatímco pečlivě pozoruje každé jeho gesto. Luke nic neříká, beze slov Michaela přikrývá, lehá si vedle něj a majetnicky ho objímá kolem ramen.
"You are mine," šeptá mu Luke do vlasů bez jakéhokoliv dalšího vysvětlení.
 

8 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Benjamin Benjamin | Web | 16. března 2014 v 15:57 | Reagovat

Nádherně se to četlo.
Výborně vybrané téma, dokáže to pěkně "nadchnout"

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama