Duben 2014


Kdo by to byl řekl (1)

15. dubna 2014 v 17:20 | Fox Drake |  Kdo by to byl řekl
1. díl
Nějak vám nemám, co k tomu říct.

Kdo by to byl řekl (prolog)

13. dubna 2014 v 12:40 | Fox Drake |  Kdo by to byl řekl
Nová povídka. Znáte Thea? Malé bábetko, Niallův synovec. A Harryho? Toho asi ano. A teď si je představte dohromady.
Varování: Je to Theo + Harry!!! Pokud vás nechutí vztah nějakého "dítěte" a dospělého muže, nečtěte dál. Tento příběh ovšem nebude hlavně o sexu, nebo tak, bude to o postupně se rozvíjející se láskou mezi 13ti letým Theem a 31letým Harrym.
Věnování: Petí & Chriss & Carlie

Wand - hůlka

9. dubna 2014 v 13:45 | Fox Drake |  Já a vše kolem mně
Víte, kam Fox za tři týdny jdete? Nevíte, že? Na sraz, který bude trvat celý víkend! Ano, a co víc, bude to tématika Harryho Pottera, nebo to spíš bude sraz fanatiků (sekty) do tohoto světa, kteří jsou z hry hocz.org (doporučuji!!!!!)
A co tam asi bude potřebovat? No to je jasné, že kouzelnickou hůlku! Tak jsem se rozhodla, že se kouknu po netu, tři týdny jsou krásná doba, pro nalezení funkčního návodu a vyzkoušení ho do praxe.
Nejprve jsem hledala česky a nalezla jsem jeden, který se zdá být vhodný a šikovný.
Postupně vás budu informovat, jak to s mou prací pokračuje a budu vám vše i fotit, aby bylo vše srozumitelné. Bude to sranda,to zaručeně, a jen z té představy, že já budu něco vyrábět (jsem totální antitalent na ruční práce), je mi veselo :D

Co takhle je zabít?

5. dubna 2014 v 10:23 | Fox Drake |  Hetero
Znáte někdo The Vamps? A to nádherné kotě Connora? Ne? Ne! Chybu děláte. Padejte si je najít a youtube a pustit.
Protože jsou to úžasní kluci. Nadaní, krásní, sexy.... *slintá*
Dobře, jdu slintat jinam, jděte číst.

A ženy si stěžují

4. dubna 2014 v 8:11 | Fox Drake |  Zamyšlení
Zrovna jsem si přečetla článek od kamarádky, kde se rozohňovala nad tím, jak si ženy a holky na něco neustále stěžují. A je to pravda, nemohu nesouhlasit.
Jedna má spolužačka se ráda fotí, na snapchat, a kdykoliv se na tu fotku poté podívá, tak potom řekne: "Já jsem tak škaredá!" Nechápu to. Nejspíš to myslí jako legraci, to chápu, ale... Začíná mi to slušně lézt na nervy. Samozřejmě, že nemám srdce jí to říct, ale proboha!
Chápu, že každá máme své komplexy (tlusté nohy, špatná postava, nepěkné obočí, ošklivý nos, pihy a co já vím) a nebudu vám kecat o tom, jak je každá holka krásná a je jedno, zda navenek, nebo uvnitř. Jo, je to tak, že charakter je na člověku to nejlepší, ale vážně si myslíte, že kluk bude prvně koukat na charakter? Protože, mezi námi, všichni jsme strašně pokrytečtí. Pokud nás ta daná osoba nezaujme na první pohled, pravděpodobně vzhledem, tak se s ním nebudeme dál chtít bavit.
Tohle je dle mě i jedna z výhod internetu. Najdete se s někým (je jedno jak, můj momentální přítel je ze hry, heh) a budete si psát. Jasně, je to i nebezpečné a podobně, ale když se nejprve poznáte a poté přejdete na skype (jako volání s webkou) a zjistíte, že daná osoba, do které jste se zamilovali, je vážně ten, za koho se vydávala, tak je všechno dokonalé. A pokud ne, hledání musí začít nanovo.
Aby tento článek byl trochu motivující, tak musím říct, že v závěru, když jste si jisti, že s tím klukem to za to stojí, na vzhledu doopravdy nezáleží.
A jen menší dodatek: Pokud budete stále fňukat nad tím, jak ošklivé jste a nikdo vás chtít nebude... Tak to je pak Vaše smůla. Musíte si najít něco, co se vám na sobě líbí. (Já mám ráda svoje vlasy ^_^)