A ženy si stěžují

4. dubna 2014 v 8:11 | Fox Drake |  Zamyšlení
Zrovna jsem si přečetla článek od kamarádky, kde se rozohňovala nad tím, jak si ženy a holky na něco neustále stěžují. A je to pravda, nemohu nesouhlasit.
Jedna má spolužačka se ráda fotí, na snapchat, a kdykoliv se na tu fotku poté podívá, tak potom řekne: "Já jsem tak škaredá!" Nechápu to. Nejspíš to myslí jako legraci, to chápu, ale... Začíná mi to slušně lézt na nervy. Samozřejmě, že nemám srdce jí to říct, ale proboha!
Chápu, že každá máme své komplexy (tlusté nohy, špatná postava, nepěkné obočí, ošklivý nos, pihy a co já vím) a nebudu vám kecat o tom, jak je každá holka krásná a je jedno, zda navenek, nebo uvnitř. Jo, je to tak, že charakter je na člověku to nejlepší, ale vážně si myslíte, že kluk bude prvně koukat na charakter? Protože, mezi námi, všichni jsme strašně pokrytečtí. Pokud nás ta daná osoba nezaujme na první pohled, pravděpodobně vzhledem, tak se s ním nebudeme dál chtít bavit.
Tohle je dle mě i jedna z výhod internetu. Najdete se s někým (je jedno jak, můj momentální přítel je ze hry, heh) a budete si psát. Jasně, je to i nebezpečné a podobně, ale když se nejprve poznáte a poté přejdete na skype (jako volání s webkou) a zjistíte, že daná osoba, do které jste se zamilovali, je vážně ten, za koho se vydávala, tak je všechno dokonalé. A pokud ne, hledání musí začít nanovo.
Aby tento článek byl trochu motivující, tak musím říct, že v závěru, když jste si jisti, že s tím klukem to za to stojí, na vzhledu doopravdy nezáleží.
A jen menší dodatek: Pokud budete stále fňukat nad tím, jak ošklivé jste a nikdo vás chtít nebude... Tak to je pak Vaše smůla. Musíte si najít něco, co se vám na sobě líbí. (Já mám ráda svoje vlasy ^_^)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Chriss Chriss | Web | 5. dubna 2014 v 17:57 | Reagovat

No, já mám na sobě ráda oči, a pořád jsem forevr meloun. (who cares, chriss)

A taky žeru tvoje vlasy, btw.

2 Murphy Murphy | E-mail | Web | 5. dubna 2014 v 20:13 | Reagovat

jestli si někdo na něco stěžuje, je to jeho věc ;) a je lehké někomu říct -> přestaň si stěžovat, když je tu plno věcí, se kterými člověk není spokojen. A tím, že se někdo rozčiluje nad tím, že si někdo stěžuje, si vlastně sám také stěžuje ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama