Co takhle je zabít?

5. dubna 2014 v 10:23 | Fox Drake |  Hetero
Znáte někdo The Vamps? A to nádherné kotě Connora? Ne? Ne! Chybu děláte. Padejte si je najít a youtube a pustit.
Protože jsou to úžasní kluci. Nadaní, krásní, sexy.... *slintá*
Dobře, jdu slintat jinam, jděte číst.

"Bradley, zlatíčko," začínám větu s nevinným úsměvem. Kudrnáč přede mnou si mě se samolibým úsměvem prohlíží, tělo napjaté, jak užuž startuje, aby mohl náhodně vyslechnutý rozhovor mezi mou a mou kamarádkou, roznést po celé škole, ale poslušně stojí. Prudce ho chytám za límec a přitahuju k oobě.
"Řekni to komukoliv, jediné živé duši, a jsi mrtvej muž," syčím mu do obličeje se zlostně přimhouřenýma očima. Na moment vážně vypadá vyděšeně, jako by se ho má výhružka dotkla, ale poté se mi jednoduše vymaňuje ze sevření, lehce pohrdlivě se ušklíbá a teprve poté, co si srovnává límeček trička, mi odpovídá:
"ach ty má milá naivko..." A během vteřinky je pryč.
"No nezabila bys toho kreténa?" otáčím se s otázkou na kamarádku, ovšem její debilní výraz hypnotizující jeho mizející zbabělej, ale stále tak sexy, zadek, je mi naprosto přesnou odpovědí.
"Já chápu, že se ti ta mrcha zákeřná líbí, ale..." Veškeré mé pokusy o soucit jsou zcela marné.
Jen otráveně protáčím panenky a beru ji za loket, abych ji mohla dovléct do té správné třídy, kde momentálně máme být, tedy na angličtině.
+
"|Tobě se líbí Conny?" otáčí se v půlce hodiny James, aby mi mohl při otázce zpříma pohlédnout do očí. Vyděšeně tuhnu a jen na něj s pootevřenou pusou a červenými tvářemi hledím. Teprve ve chvíli, kdy do mě má sousedka podrážděně drká loktem, abych jí neslintala na sešit, jsem schopná záporně zakroutit palicí.
"Jo jasně... A proto jsi rudá a jen při jeho jméně slintáš," šklebí se pobaveně. Nezájem, k profesorce, která si nás s podezřívavým úsměvem hledí, ani ke zbytku spolužáků.
"Drž hubu, Jamesi, nebo přes ní dostaneš!" snažím se sesbírat zpátky zbytky mé důstojnosti, která zřejmě šla kamsi na procházku a zanechala mě tu o samotě, jenže zdá se, že už nemám ani co sbírat, prrotože se celá třída nepokrytě baví. V duchu děkuju, že Conny chodí do jiné třídy a není tímto ztrapněn zároveň se mnou.
V tom se ozývá zaklepání. Ukazuje se nechvalně proslulý zákon schválnosti, protože ten, kdo vzápětí do ztichlé učebny strká hlavu není nikdo jiný, než Connor. Vzápětí i vchází a to se ozývá výbuch smíchu. Vyděšeně na něj hledím, nejradši bych se schovala jako pštros, ale jsem schopna na něj jen šokovaně zírat.
Dokonce i učitelce cukají koutky úst, ale zdá se, že se drží. Chudák Conn, vůbec neví, o co jde.
"Já jsem tu proto, že... eh..." Tatam je jeho hrdé chování, kdy všechno bral s pyšně zdviženou hlavou teď je z něj nejisté kuře, což mu ještě přidává na přitažlivosti.
"Copak, Connore?" snaží se mu profesorka pomoct. Kdyby radši ztišila třídu, která se stále pochechtává, ale to ne!
"Shání se po vás naše profesorka, nejde ji zprovoznit data projektor," vyžvýkne se nakonec a s úlevou prchá zas za dveře.
"Děti, klídek. Hned jsem zpátky," upozorňuje nás učitelka těsně před tím, než mizí za Connym.
"Tohle musím Connorovi napsat, zaslouží si to vědět," šklebí se James pobaveně a když se po něm pes lavici vrhám, abych mu ten mobil sebrala a zabránila v odeslání esemesky třeba i vlastním tělem, zvedá se Tristan, Bradleyho kluk, a prostě mě chytá do medvědího sevření.
"Conny, víš, že se do tebe naše Liška zamilovala?" předčítá text, zatímco ho vyťukává do mobilu. Celou tu dobu kopu, škrábu, koušu, vřeštím a snažím se Trisovi vymanit z náruče, ale vše marně. Do očí mi pronikají slzy vzteku a slabosti, které vytryskávají na povrch v momentě, kdy to odesílá.
"Já vás tak strašně nenávidím!!" uniká mi podrážděný vzlyk, když mě konečně pouští. Uraženě procházím ztichlou ztřídou, rozrážím dveře a mizím na chodbě směrem záchody.
+
"Je mi to líto." S těmito slovy na záchod kdosi vchází. Vyděšeně tuhnu a klopím pohled do umyvadla, abych na něj neviděla. Dle lehkého kroku, hlasu a vůně okamžitě poznávám, kdo to je, a to se na něj ani nemusím otáčet. Ruce se mi nervózně třesou, oči mám zarudlé od pláče a celkově se chovám, a vypadám, jak idiot.
Conn mi váhavě pokládá ruce na boky, poté jimi klouže na mé břicho a tiskne mě tím k sobě. Dech se mi zadrhává v krku. Jistěže jsme se objali už dříve, ale nikdy to nebylo takhle... intimní a už vůbec ne po mém nechtěném vyznání citů!
"Conny, co se děje?" šeptám váhavě. Ale to už mě bere za bradu, nutí mě se mu podívat do očí a pomalu se svým obličejem přiblížit k tomu mému.
"Conne!" stíhám nervózně vypísknout těsně předtím, než naše rty propojuje v měkkém, jemném a přesto zcela nepokrytě dokonalém polibku.
Ztěžka mu vydechuju do úst a otáčím se v jeho objetí, abych mu rukama mohla přejet na záda, jemně ho tam pohladit a poté si ho přitisknou víc k sobě.
Líbáme se. Nic víc neřeším.
+
"Krásný fotky," šklebí se na mě kámoška pobaveně, když s Connem ruku v ruce druhý den kráčíme do školy. Zmateně si vyměňujeme pohled a já jen nechápavě krčím rameny, jakože s tím nemám nic společného.
"Jak to myslíš?" ptáme se současně. Snad automaticky se naše pohledy střetávají a oba se musíme nad souzněností našich hlasů pousmát.
"Včera. Jak jste se málem snědli na záchodech. Bradley s Tristanem to fotili," vysvětluje s pobavným úšklebkem. "Teda... Potom si to tam ovšem rozdali. Ale prvnotní cíl bylo, aby vás vyfotili!" dodává poté pobaveně, možná i lehce naštvaně, že je Brad zadaný, a co víc, s klukem.
Pobaveně protáčím panenky směrem vzhůru.
"Vážně jsem nepotřebovala vědět, že si to na holčičích záchodech rozdali dva kluci," upozorňuje ji Connor a poté mě se smíchem vleče do školy. Poslušně za ním cupitám, divže co chvíli nepopoletím, jak nadšená jsem. Protože je můj.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Carlie Carlie | 5. dubna 2014 v 11:42 | Reagovat

Tradley ^^ "Teda... potom si to tam ovšem rozdali.." :DDDD
Miluju to :D
Bájdvej.. jo, dovedu si tě živě představit :DDD :D*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama