Kdo by to byl řekl (prolog)

13. dubna 2014 v 12:40 | Fox Drake |  Kdo by to byl řekl
Nová povídka. Znáte Thea? Malé bábetko, Niallův synovec. A Harryho? Toho asi ano. A teď si je představte dohromady.
Varování: Je to Theo + Harry!!! Pokud vás nechutí vztah nějakého "dítěte" a dospělého muže, nečtěte dál. Tento příběh ovšem nebude hlavně o sexu, nebo tak, bude to o postupně se rozvíjející se láskou mezi 13ti letým Theem a 31letým Harrym.
Věnování: Petí & Chriss & Carlie

Harry hledí z okna a nedočkavě si mne prsty, neví, co čekat, ale zároveň se neskutečně těší. Thea naprosto zbožňuje a fakt, že ho tu bude mít na dobu neurčitou... To je neuvěřitelné!
Jistěže ví, že Theo se ho vlastně bojí, a že sem jede jen proto, že Gregg s Denise jedou na další dovolenou a jeho strýček cestuje kolem světa. Jenže nebyl by to Harry, ten proutník a starý mládenec, který nadevšechno zbožňuje děti, aby se nesnažil na všem najít něco dobrého.
Theovi je třináct. To je přeci krásný věk. Už není ani dítě, ale ani dospělý, prostě něco mezi, s čím by se teoreticky mělo dát rozumně povídat, ale zároveň i blbnout. A Harry je... Harry. Nestárnoucí dítě.
Když před domem parkuje tak známé černé auto, jehož se Niall zřejmě nechce vzdát, skousává si dolní ret a rychle se od okna oddaluje, záclonu schovává zpět na své místo, aby nebylo vidět, že šmíroval, a několika prudkými kroky se dostává do obývacího pokoje, sedá si do křesla a bere do rukou knihu.
"Harry! Jsme tu!" křičí starší Horan, zatímco vchází dovnitř, v ruce vleče tmavě modrou sportovní tašku, která vypadá poloprázdná, a před sebou popostrkuje drobného blonďáčka. Ten lhostejným a nezúčastněným pohledem hledí přímo před sebe a na Harryho se ani nepodívá.
"Ahoj, Nialle, Theo," opětuje Harry okamžitě pozdrav, dál v rukách křečovitě svírá knihu, jako by ho měla zachránit; nebo jako by se také snažil sám sebe přesvědčit, že tím dítětem vůbec není uchvácen. Niall spouští tašku na zem vedle dveří do kuchyně a rychle si zouvá boty, poté Theovi pomáhá z bundy a vychází k Harrymu, aby ho pevně mohl obejmout, políbit za ucho a vychutnat si teplo jeho těla.
"Kotě, máš tu knížku obráceně," šeptá, aby to chlapec neslyšel. Kudrnatý krvavě rudne a otevírá pusu na svou obranu, ovšem nic ho nenapadá a tak jen hloupě hledí na Nialla.
"Já vím, že ses na něj těšil, klid," konejší ho s poklepáním na rameno a oddaluje se od něj.
"Theo," promlouvá poté prostě. Chlapec přestává hledět na fotku One Direction starou asi patnáct let a okamžitě se ke svému strýci vydává se zbožňujícím výrazem ve tváři.
"Chovej se slušně, broučku. Já zase běžím. Buď hodný, ano?" kárá ho s mírným úsměvem, poté ho tahá za ucho, jako zlobivé štěně a cuchá mu vlásky. Theo smutně krabatí rtíky a přikyvuje, načež se k němu natahuje, líbá ho na tvář a jen smutně sleduje, jak Niall mizí.
Jakmile zvuk Niallova auta utichá, Harry odkládá knihu na noční stolek a hledí na stydlivě vyhlížejícího chlapce, který špičkou boty švidrá po koberci.
"Jdi se zout, Theo. Pak ti ukážu, kde máš pokoj," přikazuje Harry nespokojeně. Jistěže to dítě zbožňuje, ale zároveň má v domě nějaká pravidla, která jsou potřeba dodržovat. Blonďáček k němu zvedá rozezlený pohled a otevírá pusu, že bude protestovat, ale když vidí mužův tvrdý zelený pohled, okamžitě jihne a krotce přikyvuje. Beze slov se se sklopenou hlavou vydává do chodby, kde boty ledabyle pohazuje a nožkama schovanýma do roztomilých ponožek s koťátky míří zpět k Harrymu. Ten zatíná zuby a nutí sám sebe, aby mu něco neřekl, ale hlubokým nádechem se uklidňuje.
"Pojď," pobízí ho poté, zvedá se a bere ho za tlapku. Theo vypadá, že by se mu chtěl vyškubnout, ale to nedovoluje, jen ho pevněji tiskne. Užívá si jemný dotek jeho dlaně a nechce se ho vzdát jen tak. Rychle spolu vychází schody a on ho teprve před dveřmi do jeho nového království pouští.
"Jdi si to prohlédnout. Dostal jsi tam notebook, je tvůj, pak si ho můžeš odvézt. Máš tam televizi, wifina je po celém domě. Ve skříni nic není, pokud ti bude něco chybět tak řekni, dojedeme to koupit. Večeře bude za hodinu, doufám, že jíš kuřecí." Aniž by Harry čekal na odpověď, okamžitě po skončení svého monologu se vydává dolů a nechává to šokované kuře na místě.
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Carlie Carlie | 13. dubna 2014 v 12:56 | Reagovat

Awadahaawwaaaa :3 to neni možný, je to víc kjůt, než když jsem to četla poprvé o.O A víc, než když jsme se o tom venku bavily o.O A víc než všechno :') #Tharry

2 Petí. Petí. | Web | 13. dubna 2014 v 13:00 | Reagovat

Awwww, to je sladký. :3

3 Murphy Murphy | E-mail | Web | 13. dubna 2014 v 20:49 | Reagovat

Myslím, že je zvláštní psát o muži a dítěti a mít napsáno v menu, že jsi "nevinná". To rozhodně nejde k sobě.
Ale jak myslíš. Je to tvůj blog ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama